Hizmetler

Hizmetler
taksi
TAKSİLER

Müdürlüğümüzün taksiler ile ilgili yapmış olduğu planlama çalışmalarında taksi cepleri ile ilgili talepler değerlendirildi ve arazi etütleri sonrasında gerekli düzenlemeler yapıldı

durak
DURAKLAR

Müdürlüğümüz taksi durakları için gerekli düzenlemeleri yapmış olup, durak yerleşim planları ile ilgili belgeleri ulaşımın standartlarını yükseltmeye yönelik olarak düzenlemiştir.

agir araclar
KARAYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI

Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ağır tonajlı araçların kent içi trafiğinde yer alacağı güzergah ve saatleri halkın trafik güvenliğini ve ulaşım rahatlığını en az etkileyecek şekilde belgeler düzenlemiş ve denetimler gerçekleştirmiştir.

otobus
MİNİBÜSLER

M ve TM seri plakalı minibüsler yasal çalışma standardını, hak sahiplerinin korunmasını ve vatandaşların kaliteli hizmet almasını sağlamak için kayıt altına almaya başlamıştır.

deniz araclari
DENİZ ARAÇLARI

Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün kurulma amacının temel ilkesi İstanbul kentinde ulaşımın güçlendirilmesi ve standartların yükselmesiyle trafik sorununa alternatif çözümler üretmektir.

fayton
FAYTON TAŞIMACILIĞI

Adalar toplu taşıma aracı olan faytonlar müdürlüğümüzce sistemli hale getirilmiş ve halka kaliteli hizmet verebilmek adına kayıt altına alınmaya başlanmıştır.

lux filo tasima
FİLO TAŞIMA

Müdürlüğümüz taşımacılık ücret tarifelerini ve belge ücretlerini, toplu taşıma ulaşımının standartlarını yükseltmeye yönelik olarak düzenlemiş ve denetlemeler yapmıştır.

ucret tarifeler
ÜCRET TARİFELERİ

Müdürlüğümüz taşımacılık ücret tarifelerini ve belge ücretlerini, toplu taşıma ulaşımının standartlarını yükseltmeye yönelik olarak düzenlemiş ve denetlemeler yapmıştır.

servis araclari
SERVİS ARAÇLARI

Okul, personel, kamu, turizm, ücretsiz yolcu servislerinin kayıt altına alınması toplu ulaşımda kalitenin yükselmesi için servis araçlarına uygunlukları denetlenilerek izin belgesi verilmeye başlanmıştır.

lux taksi
TAKSİ DOLMUŞLAR

Müdürlüğümüz kurulduğu tarihten bu yana taksi dolmuş taşımacılığı ile ilgili olarak düzenlemeler yapmış ve halka daha iyi hizmet verebilme amacıyla denetimlerini gerçekleştirmiştir.

Merkez

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Ek Hizmet Binası, Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Blv. No:3 Kat:2 34146 Bakırköy - İSTANBUL